Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες των φροντιστηρίων μας! Καλή σταδιοδρομία!

Επιτυχόντες 2018 

ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                 ΣΧΟΛΗ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΚΑΝΑΣ ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΑΚΩΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΡΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΛΕΙΟΡΙΔΗ ΦΑΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΕΡΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΜΑΥΡΙΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΓΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΤΣΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΜΑΟΥΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΑΤΣΟΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΡΑΜΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)*
ΣΑΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΖΙΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΛΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΙΩΣΗΦ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΙΝΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΖΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΚΑΡΒΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΡΟΥΜΠΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΓΕΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΑΒΟΜΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΓΓΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΨΑΡΡΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΔΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΜΠΡΙΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΡΡΕ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΛΥΔΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΩΜΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΔΑΝΑΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΩΜΕΡΙΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΑΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ- ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΜΗΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΙΣΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΒΑΡΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΟΓΚΑ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΝΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΡΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΔΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΝΙΑΜΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΓΑΣΠΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΓΑΚΗ-ΜΠΑΡΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΡΛΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΝΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΠΑΤΗΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΥΓΙΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Α.Ε.Ν.)
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑΝΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΛΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΓΔΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΣΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΟΣΤΡΟΒΣΚΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΧΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΛΥΚΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΜΑΡΙΝΑ(ΚΕΛΛΥ) ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕ (ΚΟΖΑΝΗ)