Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες των φροντιστηρίων μας! Καλή σταδιοδρομία!

Επιτυχόντες 2019

ΕΠΩΝΥΜΟ                                          ΟΝΟΜΑ                                  ΣΧΟΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΘΩΜΑΙΣ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΡΟΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΛΕΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
……………. ……………. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
……………. ……………. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΥΧΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΑΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
……………. ……………. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
……………. ……………. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
……………. ……………. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΜΑΡΘΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
……………. ……………. ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) -ΠΑΝΤΕΙΟΣ
……………. ……………. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
……………. ……………. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ(ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
……………. ……………. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
……….. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΗΔΩΝΗ ΣΟΦΙΑ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΜΠΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΣΤ. ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΑΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΕΛΕΑΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
……………. ……………. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΑΤΤΑ ΑΘΗΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ( ΑΙΓΑΛΕΩ )
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΝΟΥΧΑΙ ΑΡΤΕΛΙΣΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΙΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΑΒΟΜΥΤΗ ΛΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΤΩΣΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  (ΧΑΝΙΑ)
ΔΗΜΑ ΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ( ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΟΡΦΥΡΗ ΕΛΕΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
……………. ……………. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ
……………. ……………. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΚΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
……………. ……………. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
……………. ……………. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΙΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΕΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
……………. ……………. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΕΪΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΚΑΠΝΑΚΗ ΝΑΝΣΥ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
……………. ……………. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΚΑΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
……………. ……………. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
……………. ……………. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΤΟΠΤΣΙΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
……………. ……………. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΑΚΟ ΤΕΦΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
……………. ……………. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΑΝΘΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
……………. ……………. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
……………. ……………. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ( ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΤΟΥΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ -ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ(ΣΑΜΟΣ)
ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ)
……………. ……………. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΡΟΪ ΑΝΤΖΕΛΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΧΟΝΔΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΪΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
…….. ……… ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ – ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
……………. ……………. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΑΪΛΕΑΝ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΤΑΠΡΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ)