Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες των φροντιστηρίων μας! Καλή σταδιοδρομία!

Επιτυχόντες 2017

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΑΪ ΤΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΑΛΕΞ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΑΓΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΡΒΟΥΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΒΕΝΙΖΕΛΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΓΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)
ΔΟΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  (ΑΘΗΝΑ)
ΔΩΔΕΚΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΚΑΤΡΙΝ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΟΥΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) – ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΜΠΡΙΣΙΜΟΒΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΣΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΑΡΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΘΑΛΕΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΚΑΦΟΥΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΜΕ (Ε.Κ.ΠΑ)
ΚΟΚΟΡΙΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ Τ.Ε. (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΡΩΝΙΩΤΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΗ-ΠΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) (σειρα κατάταξης 2η)
ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΛΕΜΠΕΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΙΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΪΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΠΕΙΡΟΥ)
ΜΑΚΡΗ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) (σειρά κατάταξης 2η)
ΜΑΛΑΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ  (ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ – ΧΙΟΣ)
ΜΑΛΑΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ / ΜΑΡΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΑΖΙΑΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΤΣΙΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ – ΣΤΡΑΤΙΩΤ. ΝΟΜ. ΣΥΜΒ. (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ (σειρά κατάταξης 4η)
ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΡΟΣΙΔΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΜΟΥΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ(ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΑΡΕΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕ(ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΙΖΙΝΤΗ ΑΘΗΝΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΝΤΑΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΝΤΕΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΝΤΕΚΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΞΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (Ε.Κ.ΠΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΕΡΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΕΤΜΕΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΠΕΦΑΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΤΣΙΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ OΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΧΩΒΙΤΣΑ ΔΑΝΑΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΪΒΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΚΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΣΕΜΠΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ – ΧΙΟΣ)
ΣΕΡΑΦΕΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΣΕΡΑΦΕΤΙΝΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΚΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) (σειρά κατάταξης 3η)
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΕΛΙΟΣ ΕΥΤΥΧΗΣ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΤΣΙΠΙΤΩΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΚΑ ΜΙΓΓΕΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΡΑΧ ΑΝΤΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ )
ΦΟΥΝΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΧΑΤΖΙΜΗΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
ΧΑΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)