Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες των φροντιστηρίων μας! Καλή σταδιοδρομία!

Επιτυχόντες 2016

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ-ΣΧΟΛΗ
ΑΓΑΘΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΛΑΜΠΙΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΤΕΙ-ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  (σειρά κατ/ξης: 6η)
ΓΑΛΑΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ) (σειρά κατ/ξης: 4η)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ -ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)-ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΟΥΛΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΟΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-Ε.Μ.Π
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ, ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΖΟΝΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-Ε.Κ.Π.Α
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-Ε.Κ.Π.Α
ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΕΛΕΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΚΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΟΖΥΜΗΣ ΜΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΑΛΟΣΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΡΤΑ)
ΚΑΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑ ΜΑΚΡΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΚΑΤΣΑΜΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-Ε.Κ.Π.Α
ΚΑΦΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑ)
ΚΕΚΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΙΝΤΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΛΩΘΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΚΟΣΜΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΣΣΙΔΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΟΥΒΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΚΡΕΟΥΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΡΙΜΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΡΟΥΜΠΟΥΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-Ε.Μ.Π
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΛΑΖΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
ΛΑΪΟΣ ΘΑΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΜΑΓΓΙΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΓΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΛΑΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΩΝΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ-Ε.Κ.Π.Α.)
ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΡΤΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (σειρά κατ/ξης: 7η)
ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ)
ΜΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΜΠΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΜΠΙΣΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ-ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΟΥΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΝΤΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΣΛΙΜΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΑΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΕ ΓΙΟΝΚΣΤΕ ΕΒΕΛΙΝΑ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΝΤΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΝΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΡΦΑΝΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΓΑΝΕΛΗ ΟΛΓΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤTΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)- Ε.Κ.Π.Α.
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΡΤΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΣΟ ΕΛΒΙΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΠΕΡΦΟΥΝΤΙ ΓΚΡΕΤΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ-ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΜΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΡΕΛΛΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΕΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΑΕΝ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΣΑΪΧΙΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΚΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΠΘ)
ΣΛΟΤΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) (σειρά κατ/ξης: 6η)
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΘΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΓΑΚΗΣ-ΜΠΑΡΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΤΕΦΑ ΠΑΟΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΘΕΜΙΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΣΥΚΟΝΤΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΥΤΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) (σειρά κατ/ξης: 1η)
ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΦΡΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-Ε.Κ.Π.Α
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΗΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (Ο.Π.ΑΘΗΝΩΝ)