Επιτυχόντες 2015

Συγχαρητήρια στους 170 επιτυχόντες των φροντιστηρίων μας! Καλή σταδιοδρομία!

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
Αθανασοπούλου Ζωή ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Αϊναλή Αντωνία ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
Αλαχούζου Νίκη ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Αλεβιζακη Μελίνα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Αλευρίδης Νίκος ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
Αλιάι Τέα ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αναγνωστάτου Ξένια ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
Αναστασάκη Μαρία ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Αντωνακοπούλου Ελένη ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ &ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Αποστολάτου Πηνελόπη ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
Βασιλειάδου Αλεξάνδρα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
Γαβαλάς Τίτος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Γαλανοπούλου Βιολέτα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Γερούτη Ελένη ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
Γεωργάκη Τίνα ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Γεωργακοπούλου Ειρήνη ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
Γεωργίου Γιώργος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Γιάννη Βασιλική ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
Γιώτη Δήμητρα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
Γκάνιδης Χρήστος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.E. ΛΑΜΙΑ ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
Γκαρτζοπούλου Αναστασία ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.E (ΠΕΙΡΑΙΑ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
Γλύνη Αγγελική ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
Γουνελάς Μιχάλης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Δαούτη Ιωάννα ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Δελατόλα Βέρα ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δελουκα Μαρθα ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
Δενδρή Νικολέττα ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Δήμα Έλενα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Δημάτσας Πάρης ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Διαμαντάρα Δήμητρα ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
Δούκα Αλεξία ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
Δρακώτου Σωτηρία ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Εμμανουηλ Κωνσταντίνος ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
Εμμανουηλίδου Κωνσταντίνα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ερμίδης Αλέξανδρος ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ  ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ(ΑΕΝ)
Ευαγγελάκου Ειρήνη ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Ευσταθίου Έρρικα ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
Ζαμπάρα Παναγιώτα ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Ζαπανιώτη Μαρία ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ζαρκάδα Σιμόνη ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α. (Σειρά κατάταξης: 1η)
Ζαρκάδη Βάγια ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ζαχαράκη Αναστασία ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Ζετου Δάφνη ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Ζήση Χαρά ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
Θεοδοσίου Γιάννης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
Θεοφανάκη Αναστασία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Θεοχάρης Νίκος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Ιωάννου Ανδρέας ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Κακαμπάκου Κλειώ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Καλαβατίδου Χριστίνα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
Καλαντζή Εβίνα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Καλαπόθα Ιωάννα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) – ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Καλιούπη Δέσποινα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Καντέλλη Αγγελική ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ – ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
Καντιώτη Νεφέλη ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
Καραβά Αγγελική ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
Καρλατήρας Κωνσταντίνος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) – ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
Κασκαντίρη Ελευθερία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Κατσικαλή Ελενη ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Κεραμυδά Χρύσα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
Κεφάλας Θοδωρής ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΟΠΑ
Κοκοτσάκης Στέλιος ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Κοκώνης Αντώνης ΛΑΪΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (AΡΤΑ)
Κοντονάσιου Μυρτώ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Κοντοχρήστου Αμαλία ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
Κουλούρη Ελισσάβετ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
Κουνάδη Μαρκέλλα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Κουτέλις Ορέστης ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΟΠΑ
Κουτσουμάδη Κωνσταντίνα ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
Κραβαριώτη Βασιλική ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
Κρικέλη Μαριάννα ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
Κτίστης Χρήστος ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
Κυριαζή Μαρία ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Κώνστα Έλενα ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) – ΠΑΝ ΑΙΓ
Κωνσταντοπούλου Έλενα ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Κωστούλα-Αθανασίου Ελευθερία ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ – Ε.Κ.Π.Α.
Κωτσοβίλης Στέλιος ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Λιανού Έρη ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Λιάπης Χρήστος ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
Λιγιέλλης Πάνος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Μάκκα Σοφία ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μανιάτη Ζωή ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Μαυροματη Όλια ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΘ
Μαυρομάτη Ιωάννα ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Μετάνοια Ελένη ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μηλιάς Γιάννης ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Μητούσης Μάριος ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Μουρίκης Τάσος ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Μουρτζιάπη Πέπη ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Μουσουράκη Μαρίνα ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
Μπαιρακτάρη Κωνσταντίνα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μπάμπαλη Ζωή ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μπέσσα Ελευθερία ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μπέχτου Αργυρώ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
Μπηλίτση Λίλη ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
Μπίσκας Λάζαρος ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μπιτσάκου Άννα ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Μπόρου Χριστίνα ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Μποτζάκη Ιοκάστη ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α. (Σειρά κατάταξης: 2η)
Μπούρα Αντιγόνη ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Νικολαϊδη Βασιλική ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Νικολίτση Βικτωριάννα ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Νόβα Βάνα ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Παζιώνης Αριστοτέλης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
Παναγιωτόπουλος Δημήτρης ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Παναγιώτου Βιργινία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Πανουσάκη Τζένη ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Παπαγεωργίου Αλεξάνδρα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Παπαγρίβα Αναστασία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α. (Σειρά κατάταξης: 5η)
Παπαδογάμβρος Παναγιώτης ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) (Σειρά κατάταξης: 1η)
Παπαδογιάννη Ελένη ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Παπαδόπουλος Σωτήρης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Παπαδοπούλου Διονυσία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Παπαζιάν Χρήστος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
Παπαθεοδωρου Όλγα ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
Παπαιωάννου Γιάννης ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Παπανικολάου Γεωργια ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
Παραπέρα Δέσποινα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Παρασκευοπούλου Νεφέλη ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Πασσαδάκης Άδμητος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
Παυλοπούλου Ιωάννα ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
Πετρίδης Κωνσταντίνος ΦΥΣΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
Πέτρου Λήδα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Πολονύφης Γιώργος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
Πολύζου Γεωργία ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
Πρίντζη Δανάη ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ράντεβα Ελπίδα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
Ρένεση Μαριάννα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
Ρεντίφη Μαρία ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
Ρούσσος Δαμιανός ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Ρωσσοπούλου Ναυσικά ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Σακαρέλλου Εύα ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Σάμιος Γρηγόρης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Σανιδά Ελένη ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
Σαρρή Δωριάννα ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
Σέργιος Γιάννης ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
Σιαμέτη Αντιγόνη ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Σίδερης Κωνσταντίνος ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Σιούτης Ιωακείμ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Σκλήρη Αλίκη ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Σκούρα Κωνσταντίνα ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Στάικου Σπυριδούλα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
Στασινοπούλου Κατερίνα ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
Συκοντίμη Χριστίνα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Σφυρής Γεώργιος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
Σωτηρόπουλος Μιχάλης ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Ταμβάκης – Αναγνωστόπουλος Γιάννης ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Τζαλακώστας Δημήτρης ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
Τσαπραλή Εβελίνα ΛΑΪΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
Τσατσαρώνη Αναστασία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τσατσαρώνης Παρασκευάς ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
Τσιάκος Παναγιώτης ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Τσιλάκη Νίκη ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Τσιτσιμπίκου Γεωργία ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Τσούχλαρη Χριστίνα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
Φαρδέλλα Ελισάβετ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Φερεντίνου Άννα ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Φίκαρη Ορσαλία ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
Φισσάμπερ Δάφνη ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
Φλαμουρίδης Σταύρος ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Φώτογλου Σεμίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
Χαϊδόγιαννου Μαρία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χαϊτζγιάν Ελευθερία ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χαματάι Ελένη ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
Χασκάι Εμμανουέλα ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χατζηαγγελή Γεωργία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
Χριστοδούλου Πηγή ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
Χριστοπούλου Δάφνη ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Ψυλλάκης Σταύρος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ