Επιτυχόντες 2013

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΌΝΟΜΑ
ΤΜΗΜΑ
Αθανασίου
Χριστίνα
Γερμανικής Φιλολογίας Αθήνας
Αμπντίν
Παναγιώτα
 Φιλολογίας Πατρών
Αμπου-Νεζέμ
Ειρήνη-Μάριαμ
 Τεχνολόγων Γεωπόνων Καλαμάτας
Ανδρεδάκη
Κατερίνα
Πολιτικές Επιστήμες Ρεθύμνου
Αντωνόπουλος
Χρήστος
Θεολογίας Αθήνας
Αρβανίτης
Πέτρος
Φυσικό Αθήνας
Αργέντης
Θεόδωρος
 Κοινωνικής Εργασίας Αθήνα
Αργύρη
Ζωή
Ψυχολογίας Ρεθύμνου
Ατσαλάκη
Βιργίνια
Χημικών Μηχανικών Ε.Μ.Π.
Βαγιακάκος
Νίκος
Φυσικής Αθήνας
Βανταράκης
Κων/νος
Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου (1ος)
Βάρδας
Μανώλης
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Αθήνας
Βεχλίδης
Κων/νος
Πληροφορικής Αθήνας
Βιδάλης
Ανδρέας
Ηλεκτρονικών Μηχανικών  Λαμίας
Βιδάλης
Σωκράτης
Ηλεκτρονικών Μηχανικών Αθήνας
Βλαχάκη
Έρση
Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ξύλου & Επίπλου  Λάρισας
Βούλτσα
Αναστασία
Χημείας Πάτρας
Γάτου
Κων/να
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Γεωργίου
Νικόλαος
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης
Γεωργίου
Πιερίνα
Προσχολικής Αγωγής Αθήνας
Γιαβρούτα
Κατερίνα
Μηχανικών Πληροφορικής Ναυπάκτου
Γιαννοπούλου
Μαρία
Φυσικής Αθήνας
Γκεκάι
Κριστιανα
Γραφιστικής Αθήνας
Γκέκου
Θέμις
Νομικής Αθήνας
Γκότσης
Θάνος
ΣΣΑΣ Νομικής (6ος)
Δεβελέκος
Παναγιώτης
Νομικής Αθήνας
Δημάς
Γιώργος
Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας Αθήνας
Δωριάδης
Αντρέας
Οδοντιατρικής Αθήνας
Ευθυμίου
Ιωάννης
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Ζαμπετάκης
Λευτέρης
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης
Ζαχαράκης
Χρήστος
Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων & Τεχνολογίας Η/Υ Πάτρας
Ζιαζοπούλου
Γεωργία
Ψυχολογίας Αθήνας
Ιωσήφ
Γιώργος
Καγκλή
Έφη
Φυσικοθεραπείας Αθήνας
Καζόγλου
Στάθης
Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισας
Κακαράτζας
Βασίλης
Μηχανολόγων Μηχανικών Χαλκίδας
Κακούρη
Ελένη
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνα (1η)
Καλλιγέρη
Δήμητρα
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας
Καντζά
Μαρία
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Καούστου
Κατερίνα
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνα
Καραφίλη
Χαρά
Διοίκησης Επιχειρήσεων Αθήνας
Καριώτης
Ορέστης
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Αθήνας
Καστάνης
Βασίλης
Φυσικοθεραπείας Λαμίας
Κεραμιδά
Ελένη
Χημικό Αθήνας
Κοζαδίνος
Ανδρέας
Πληροφορικής Πανεπιστήμιο Πειραιά
Κοζής
Ιάσονας
Μαθηματικό Αθήνας
Κόκκινου
Ηρώ
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Κολαϊτη
Ναταλία
Τουρκικών Σπουδών & Ασιατικών Σπουδών Αθήνας
Κόλλιας
Αποστόλης
Ιταλικής Φιλολογία Αθήνας
Κοντοστέργιος
Ηλίας
Δημόσιας Διοίκησης Παντείου
Κοντού
Ελένη
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Κοστρίβα
Άννα
Μαιευτικής Αθήνας
Κοστρίβα
Παγώνα
Θεατρικών Σπουδών
Κουλούρη
Μαρία
Ιατρικής Θράκης
Κούμπου
Μελίνα
Νομικής Θράκης
Κουτσοπούλου
Ελένη
Ψυχολογίας Αθήνας
Κυπριανίδη
Δώρα
Χημικό Μηχανικών Αθήνας
Κωνσταντάτος
Δημήτρης
Οικονομικής Επιστήμης Πάτρας
Κώτσια
Άννα
Νηπιαγωγών Πάτρας
Λαγός
Κων/νος
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας
Λαγουδάκης
Κων/νος
Χρηματοοικονομικό Αθήνας
Λακουμέντα
Χαρά
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας
ή
Νομικής Αθήνας
Λάμπρου
Γιάννης
Λάμπρου
Άκης
Πολιτικων Μηχανικων ΤΕ & Μηχανικων Τοπογραφιας & Γεωπληροφορικής Αθηνας
Λιάτσου
Γεωργία
Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Ρεθύμνου
Λιμάνη
Νάσια
Λυμπερόπουλος
Αναστάσιος
Πολιτικές Επιστήμες Ρεθύμνου
Μακφέηλ
Ήρα
Μανιατογιάννη
Ελευθερία
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας
Μανιού
Κατερίνα
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσσαλίας
Μαρινόβ
Αουρέλ
Μελανίτου
Κατερίνα  – Ιωάννα
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου
Μερτίρη
Βικτώρια
Μηλιά
Δήμητρα
Φ.Π.Ψ. Αθήνας
Μήτση
Ειρήνη
Συντήρησης Αρχαιοτήτων & Έργων Τέχνης Αθήνας
Μίχου
Εφραιμία
Μουρτζιάπης
Λευτέρης
Ακαδημία  Εμπορικού Ναυτικού Αθήνας
Μουσουράκης
Βαγγέλης
Οπτικής & Οπτικομετρίας Αθήνας
Μουτσιπάι
Εύη
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθήνας
Μπαλτά
Πέλλυ
Φιλολογίας Αθήνας
Μπαντζάκης
Σπύρος
Στατιστικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Μπασχαλή
Βάλια
Μεσογειακών Σπουδών Ρόδου
Μπερερή
Βάσω
Α.Ε.Ι. Νοσηλευτικής Αθήνας
Μπεχράκη
Άννα
Μπιντέρης
Λάμπρος
Τεχνολογίας Αεροσκαφών Χαλκίδας
Μπούγια
Δέσποινα
Ισπανικής Φιλολογίας Αθήνας
Μπουρούτης
Σταμάτης
Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας
Μπουσμάδη
Μαρία
Μπουσμάδη Μαρία
Μπούχλη
Μαρία
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας
Ντάκος
Κώστας
Εργοθεραπείας Αθήνας
Οικονομοπούλου
Ελένη -Κων/να
Βιολογίας Αθήνας
Οικονόμου
Έρση
Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής Κορίνθου
Παλαιολόγου
Λυδία
Ιστορίας της Τέχνης Αθήνας
Παούρης
Γιώργος
Περιβάλλοντος Αιγαίου
Παπαδάκης
Αλέξανδρος
Γεωγραφίας Αιγαίου
Παπαδήμου
Φανή
Σλαβικών Σπουδών Αθήνας
Παπαδοπούλου
Δέσποινα
Διοίκησης Επιχειρήσεων Χίου
Παπαιωάννου
Γιώργος
Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Παπαιωάννου
Ισμήνη
Αρχιτεκτονικής Αθήνας
Παπαϊωάννου
Σοφία
Τουρκικών Σπουδών & Σλαβικών Σπουδών Αθήνας
Παπακωνσταντίνου
Σοφία
Φ.Π.Ψ. Αθήνας
Παπανικολάου
Ιοκάστη
Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων Αθήνας
Παπαστέφανος
Στέφανος
Πληροφορικής Πειραιά
Παρλιάρου
Αγγελίνα
Αγρονόμοι & Τοπογράφοι Ε.Μ.Π.
Πατσούρου
Μαρια -Ευφροσύνη
Πολιτικής Επιστήμης & Διεθνών Σχέσεων Κορίνθου
Πέτσα
Ζαχαρούλα
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλοννίκης
Πιερράκου
Νάντια
Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας
Πολυχρονίδη
Κάντια
Μαιευτικής Αθήνας
Ρεβίνθη
Μαρία
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Ρέλλια
Μαρία
Νοσηλευτικής Λαμίας
Σακέτος
Κων/νος
Πληροφορικης & Τηλεπικοινωνιων Αθήνας
Σαξιώνη
Μαριλένα
Οικονομικής & Περιφεριακής Ανάπτυξης Παντείου
Σερβετάς
Βαγγέλης
Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Σιμάκου
Γεωργία
Αγγλικής Φιλολογία Αθήνας (σειρά κατάταξης: 1η)
Σιούτης
Θοδωρής
Αρχιτεκτόνων ΕΜΠ
Σιταράς
Παναγιώτης
Λογιστικής Μεσολογγίου
Σκούρα
Περσεφόνη
Φιλολογίας Αθήνας
Σοφρωνίου
Κατερίνα
Νοσηλευτικής  Λαμίας
Σπαθάρη
Αμαλία
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιά
Σπανόπουλος
Κων/νος
Σταματοπούλου
Φωτεινή
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνα
Στουρνάρα
Αναστασία
Εργοθεραπείας Αθήνας
Τζανετάκης
Γιώργος
Εκκλησιαστική Σχολή Ιωαννίνων
Τζιανοπούλου
Αμαλία
Γεωλογίας Αθήνας
Τσαβαλιάς
Παναγιώτης
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου
Τσάκαλη
Χαρούλα
Δημόσιας Διοίκησης Παντείου
Τσαλαμάνη
Δέσποινα
Τσόμπη
Ιφιγένια
Γεωπονικό Αθηνών
Φιλιάς
Κωνσταντίνος
Χάσκα
Βεσβή (Βέζο)
Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου
Χατζηαγγελή
Σταυρίνα
Νομικής Αθήνας
Χατίγια
Μαριλένα
Χουσιάδα
Βάσια
Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Κέρκυρας
Χρηστίδη
Ηλέκτρα
Θεατρικών Σπουδών Αθήνας (1η)
Ψαρράς
Ευθύμης
Πολιτικές Επιστήμες Ρεθύμνου