Επιτυχόντες 2012

ΟΝΟΜΑ
ΤΜΗΜΑ
Αγγελάκη
Νικολέττα
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας
Αγραφιώτη
Δήμητρα
Νηπιαγωγών Πάτρας
Αϊβαλιώτης
Δημήτρης
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής &  Αθλητισμού Κομοτηνής
Αλβέρτης
Αλέξανδρος
Πολιτικών Μηχανικών Αθήνας
Αλεξανδροπούλου
Κων/να Ελένη
Νηπιαγωγών Αθήνας
Αμαριανού
Φαίδρα
Φυσικό Αθήνας
Αμπεριάδου
Μαρία
ΦΠΨ (Πρόγραμμα Ψυχολογίας) Αθήνας
Αμπντίν
Χρήστος
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας
Αναστασοπούλου
Ευαγγελία
Φιλοσοφίας Πάτρας
Αντωνάτος
Δημήτρης
Μαθηματικών Ιωάννινα
Αποστολίδου
Ειρήνη
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Αραβατινού
Κατερίνα
Ιατρική  Αθήνας
Αργυρόπουλος
Κώστας
Θεολογίας Αθήνας
Βιγδιδέλη
Χάρις
Τεχνολογία Τροφίμων Αθήνας
Βλαχάκη
Ευαγγελία
Νηπιαγωγών Αθήνας
Βουτουρής
Αλέξανδρος
Νομικής  Αθήνας
Γαλάτης
Παναγιώτης
Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου
Γεωργανή
Δήμητρα
ΦΠΨ Αθήνας
Γεωργίου
Παναγιώτα
 ΦΠΨ (Πρόγραμμα Ψυχολογίας) Αθήνας
Γεωργίου
Μαρία
Χημικό Πάτρας
Γεωργοπούλου
Ηλιάνα
Θεολογίας  Αθήνας
Γκαρτζοπούλου
Άννα
Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας
Γλύκαντζης
Κων/νος
Νομικής  Αθήνας (σειρά κατάταξης: 4ος )
Δαμικούκας
Σπύρος
Πολιτικών  Μηχανικών Αθήνας
Δάμου
Ελένη
Φιλολογίας Αθήνας
Δερμεντζή
Μαρία
Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας
Δερμιτζάκη
Αγγελική
Μαθηματικών Αθήνας
Δημητρίου
Αλεξάνδρα
Βιολογίας Αθήνας
Δημόπουλος
Δημοσθένης
Πληροφορικής Λαμίας
Διασίτη
Ελένη
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Αθήνας
Εμμανουήλ
Ανδρέας
Πολιτικών Δομικών Έργων Πειραιά
Εφραιμίδου
Όλγα
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου
Ζαβερδινού
Ελένη
Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
Ζήκου
Βίκυ
ΦΠΨ (Πρόγραμμα Ψυχολογίας) Αθήνας
Ηλιόπουλος
Ηλίας
Χημικών Μηχανικών Αθήνας
Θεοδώρου
Χάρης
Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά
Θεοχαροπούλου
Μαρία
Νομικής Αθήνας
Καββαδίας
Ιωάννης
Χημικών Μηχανικών Πάτρας
Καγιούκλη
Εμμανουέλα
Γερμανικής Φιλολογίας Αθήνας
Καλομοίρης
Γιώργος
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας
Κανδύλη
Ασπασία
Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής Λάρισα
Καπνάκη
Μαρία
Τουρκικών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών Αθήνας
Κασσωτάκη
Θάλεια
Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας
Κασφίκη
Πέγκυ
Πολιτικής Επιστήμης & Ιστορίας Παντείου
Κεκερής
Αριστοτέλης
Λογιστικής Πειραιά
Κεφαλά
Ανδριάννα
Νομικής Θράκης
Κίσσας
Αποστόλης
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής &  Αθλητισμού Αθήνας
Κοντολάτου
Μαργαρίτα
Πληροφορικής ΑΣΟΕΕ
Κοροντάνη
Σοφία
ΦΠΨ (Πρόγραμμα Ψυχολογίας) Αθήνας
Κουκουλά
Ζωή
Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Κέρκυρας
Κουκούλης
Γιώργος
ΜΜΕ Αθήνας
Κουτσογιάννης
Κωνσταντίνος
Διοίκησης Επιχειρήσεων Χαλκίδας
Κριτή
Κατερίνα
Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Κυριαζή
Χρυσάνθη -Ειρήνη
Νομικής Αθήνας
Κώης
Νίκος
Οικονομικών Επιστημών Πειραιά
Κώστα
Μαριάννα
Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
Κωσταβασίλη
Κατερίνα
Φυσικό Αθήνας
Κωτσοβίλης
Βλάσσης
Οικον. & Περιφ. Ανάπτυξης  Παντείου
Λαγός
Μάνος
Ιστορ.   &  Αρχαιολογίας  Αθήνας
Λαγού
Μελίνα
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών & Φυσ. Επιστ. Αθήνας
Λέκας
Χρήστος
Τουρκικών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών Αθήνας
Λιοδάτου
Γεωργία
Νομικής Θράκης
Λιοδάτου
Μαρία
Φιλολογίας Αθήνας
Λόη
Δήμητρα
ΜΜΕ Αθήνας
Μάκος
Δημήτρης
Ηλεκτρονικής Πειραιά
Μαντζούνη
Ελένη
ΦΠΨ Αθήνας
Μαντζώρος
Παναγιώτης
Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Οικον.Παν. Αθήνας
Μαρίνη
Αγγελική
Νηπιαγωγών Ρόδος
Μαυραγάννης
Ηλίας
Χημικών Μηχανικών Αθήνας
Μελισσινού
Δέσποινα
Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού Παντείου
Μεντζελόπουλος
Βασίλης
Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού (Μηχανικός)
Μεσολογγίτη
Μαρίκα
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Μπάμπε
Κυριάκος
Δασοπονίας & Διαχ. Φυσικού Περιβάλλοντος Καρπενήσι
Νταλλή
Σοφία
Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης Αθήνας
Νταούλη
Μαρία
Κοινωνιολογίας Κρήτης
Ντασιώτη
Νεκταρία
Νομικής Αθήνας
Ντέλης
Γεράσιμος
Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Ξυπολιάς
Γιώργος
Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Αθήνας
Οικονόμου
Αλεξάνδρα
Νηπιαγωγών Πάτρας
Παναγιωτοπούλου
Στέλλα
Νηπιαγωγών Πάτρας
Παπαϊωάννου
Ευαγγελία
Ψυχολογίας Κρήτης
Παπαχρονόπουλος
Χρήστος
Μηχ/κων Τηλ/νιών & Δικτύων Θεσσαλίας
Πασσής
Γιάννης
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής &  Αθλητισμού Θεσσαλίας
Ρουμελιώτη
Έφη
Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Ρουσσιά
Κων/να
Πληροφορικής Αθήνας
Ρωσόπουλος
Γιώργος
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας
Σακέτου
Ιωάννα
Νομικής Θράκης
Σακκά
Έλενα
Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης
Σαμίου
Μαριάννα
Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλ/νιών Λευκάδας
Σαμουελιάν
Κάρολος
Τοπογραφίας Αθήνας
Σαρηγιαννίδης
Λάζαρος
Μηχανολογίας Σέρρες
Σαρηκώστας
Χρήστος
ΜΜΕ Αθήνας
Σεφερλής
Θοδωρής
Νηπιαγωγών Ρόδος
Σιμιτσής
Γιώργος
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής &  Αθλητισμού Θεσ/νικης
Σκαφίδα
Κων/να
Τοπογραφίας Αθήνας
Σουλιώτη
Ιουλία
Θεατρικών Σπουδών Πελοποννήσου
Σουρέλλη
Δάφνη
Ιατρικής  Λάρισας
Σουσάνη
Γεωργία
ΦΠΨ Αθήνας
Σταυροπούλου
Αναστασία
Νηπιαγωγών Πάτρας
Στουραίτη
Δανάη
Μαθηματικών Αθήνας
Στουρνάρα
Βίβιαν
Φιλολογίας Αθήνας
Συμεώνωφ
Εμμανουέλα
Δημόσιας Υγιεινής Αθήνας
Τασούλα
Βιλελμίνη
Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας
Τεϊσάνου
Κατερίνα
Ψυχολογίας Κρήτης
Τζαλακώστα
Έλενα
Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας (σειρά κατάταξης: 1η )
Τουρλίδα
Κωνσταντίνα
Νηπιαγωγών Πάτρας
Τσαμάκου
Κανέλλα
Νομικής Αθήνας
Τσαπαριάν
Σέργιος
Διοίκησης  Συστημάτων Εφοδιασμού Θήβας
Τσιόκα
Κατερίνα
Νηπιαγωγών Αθήνας
Τσιράκη
Αιμιλία
Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου
Τσόλκας
Δημήτρης
Κοινωνικής Θεολογίας Αθήνας
Τσοπέης
Βαγγέλης
Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά
Τυλιγάδα
Ιωάννα
Κοινωνικής Εργασίας Κρήτης
Φοντανίγιο-Μαρτινέου
Μυρτώ
Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας
Φραγκίσκου
Σοφία
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Χατζή
Σοφία
Μάρκετινγκ  & Επικοινωνίας Οικ. Πανεπ. Αθήνας
Χατζηαναστασιάδη
Αλεξάνδρα
Μαθηματικών Αθήνας
Χελάκη
Βάσια
Νηπιαγωγών Πάτρας
Χουλιτούδη
Παναγιώτα
Θεατρικών Σπουδών Αθήνας
Χρονοπούλου
Βάσω
ΦΠΨ Αθήνας
Ψευτογιάννη
Θάλεια
ΦΠΨ (Πρόγραμμα Ψυχολογίας) Αθήνας