Επιτυχόντες 2010

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΗ
ΤΜΗΜΑ
Αγγέλη Ανθή
Νομική Αθήνας
Αγγέλης Δημήτρης
Μαθηματικών Αθήνας
Αγραφιώτης Θωμάς
Επιχειρηματικού Σχεδιασμού & Πληροφοριακών Συστημάτων Κρήτης
Αλεξανδρόπουλος Στρατής
 Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσσαλίας
Αλεξόπουλος Γιάννης
Τεχνολογία Τροφίμων Καλαμάτας
Αναστάκης Μάριος
Νομική Αθήνας
Αναστασίου Βιβή
Πολιτικών Έργων Υποδομής Λάρισας
Ανδρεάδη Νικολέτα
Κοινωνική Θεολογία Αθήνας
Ανδριανοπούλου Τζίνα
Φιλολογία Καλαμάτας
Αυζώτη Μαρία
Νομική Θράκης
Βαζούκης Γρηγόρης
Ηλεκτρολογίας Λαμίας
Γαλάτη Χρυσάνθη
Νομική Αθήνας
Γαμπράκη Λουκία
Νομική Αθήνας
Γεωργακοπούλου Χαρά
Επικοινωνίας & Μέσων Πολιτισμού Παντείου
Γεωργίου Παναγιώτα
Νομική Αθήνας
Γιαννόπουλος Βαγγέλης
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας
Δαμάσκου Ελένη
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας
Διονυσοπούλου Νίκη
Πολιτικής Επιστήμης Αθήνας
Εμμανουήλ Σοφία
Διατροφής & Διατροφολογίας Λάρισας
Ευστρατίου Μαρία
Ιστορίας  & Αρχαιολογίας Αθήνας
Θεοχάρης Παναγιώτης
Διοίκηση Επιχειρήσεων Χίου
Ιμπραχίμ Νάντια
Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας
Ιωαννίδη Μυρτώ
Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών Αθήνας
Ιωσήφ Αλεξάνδρα
Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Μυτιλήνης
Καγκέλη Σοφία
Νομική Αθήνας
Καλαπόθα Ελπίδα
Πολιτικής Επιστήμης & Διεθνών Σχέσεων Κορίνθου
Καμινάρη Ροζάννα
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης
Καρακάσης Χαράλαμπος
Φυσικής Αθήνας
Κατζουκοπούλου Φωτεινή
Νομική Αθήνας
Κεραμιδά Μαρία
Βιομηχανικού Σχεδιασμού Κοζάνης
Κιλισμανής Λευτέρης
Μηχανολογία Λάρισας
Κόκλας Νίκος
Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσσαλονίκης
Κολλάρος Χρήστος
Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού Παντείου
Κολοβός Καλλίμαχος
Τεχνολογία Αεροσκαφών Χαλκίδας
Κοντολάτου Μαριάννα
Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού Παντείου
Κούη Εβίτα
Λογοθεραπεία Πάτρας
Κωνσταντινίδης Φιλήμων
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας
Κωσταρέλου Κατερίνα
Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Αθήνας
Λάμπρου Άννα
Νομική Αθήνας
Λιάτσου  Όλγα
Λογοθεραπεία Καλαμάτας
Λουκοπουλος Ευθύμης
Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου
Μανουσουδάκη Γεωργία
Γεωγραφία Μυτιλήνης
Μαυράκης Νίκος
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Μήλα Βάσια
Κοινωνιολογία Παντείου
Μίαρη  Ελίνα
Λογιστική Χαλκίδας
Μικαελάκη Ανθή
Νομική Αθήνας
Μικελάτου Δέσποινα
Φιλοσοφία Πάτρας
Μπάδα   Ηλιάνα
Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής Κορίνθου
Μπακάλης Λεωνίδας
Φαρμακευτική Αθήνας
Μπακαρώτου Αφροδίτη
Εφαρμογή Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση & στο Εμπόριο Ηγουμενίτσας
Μπεκρή Μαρία
Λογοθεραπεία Καλαμάτας
Μπιτάκος Σταύρος
Νομική Αθήνας
Μπουλαλά Μαρία
Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας
Μωραίτης Κωνσταντίνος
Μουσειολογίας, Μουσειογραφίας & Σχεδιασμού Εκθέσεων Πύργου
Ντούρου Ελένη
Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας
Πάυλοβιτς Άννα
Υδατοκαλλιεργειών & Αλιευτικής Διαχείρισης Μεσολογγίου
Παναγιώτου Παρασκευή
Νομική Αθήνας
Παπαδόπουλος Τάσος
Χρηματοοικονομικής & Ελεγκτικής Καλαμάτας
Παπαλουκά Ματίνα
Νομική Αθήνας
Παππά Κωνσταντίνα
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων
Παψανάκης Γιάννης
Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά
Πετρίδη Βικτωρία
Επιχειρηματικού Σχεδιασμού & Πληροφοριακών Συστημάτων Κρήτης
Πετρόπουλος Γιώργος
Φυσικής Πάτρας
Πολυμέρου Κατερίνα
Φιλοσοφίας Πάτρας
Ραχιώτης Χρήστος
Αεροναυπηγών Πάτρας
Ραψάκη Βασιλική
Νομική Αθήνας
Ρέμπελος Γιώργος
Μηχανολογία Χαλκίδας
Σαμούρη Φωτεινή
Θεολογία Αθήνας
Σαρρή Άρτεμις
Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας
Σιαπάρα Ειρήνη
Φιλολογία Αθήνας
Σκλαβούνου  Χαρά
Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών Αθήνας
Σοφοκλέους Βασίλης
Μαθηματικών Αθήνας
Σταθάκη Κλειώ
Νομική Αθήνας
Στεφανίδου Καλλιόπη
Κοινωνικής Θεολογίας Αθήνας
Τάκκαρη Αγγελική
Αυτοματισμού Χαλκίδας
Τρικόγλου Δανάη
Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού Σπάρτης
Τσαλαπάτας Άρης
Αυτοματισμού Χαλκίδας
Τσιάντη Εριφύλη
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας
Φανοπούλου Δήμητρα
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας
Φιλιππιδάκη Παρή
Επισκεπτών & Επισκεπτριών Υγείας Αθήνας
Χατζηχρήστου  Δώρα
Ιερατικών Σπουδών Κρήτης
Χελιώτης Χρήστος
Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων Πειραιά
Ψαρρά Μαρία
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας