Επιτυχόντες 2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΗ
ΤΜΗΜΑ
Αγραφιώτη Κατερίνα
Νομική Αθήνας
Ακρίβου Ελεάννα
Νομική Αθήνας
Αναστασοπούλου Μαρία
Λαϊκής & Παροδοσιακής  Μουσικής Αρτας
Αρβανίτη Ανθή
Φιλολογία Θεσσαλονίκης
Βεζυρίδης Δημήτρης
Πολιτικών Επιστημών & Δημ. Διοίκησης Αθήνας
Βρεττού Χρύσα
Πολιτικών Μηχανικών Αθήνας
Γαρουφαλή Μαριέλα
Επισκεπτών & Επισκεπτριών Υγείας Αθήνας
Γιαννάκου Δήμητρα
Παιδαγωγικό Δημ. Εκπαίδευσης Αθήνας
Γουνελά Μαρία
Επιστήμη Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκοπείου
Δερβίσογλου Σοφία
Γεωπονίας Αθήνας
Δρόσσου Φανή
Νομική Αθήνας
Εμμανουήλ Σοφία
Εκκλησιαστικών Σπουδών Κρήτης
Ευγενίδου Ελίνα
Φιλολογία Ιωαννίνων
Θεοδώρου Αλέξης
Φυσικοθεραπεία Θεσσαλονίκης
Ιακωβάκη Φρόσω
Νομική Αθήνας
Ιωαννίδου Τόνια
Παιδαγωγικό Δημ. Εκπαίδευσης Ιωαννίνων
Καϊμάρα Μαρίνα
Διοίκηση & Οργάνωση Επιχειρήσεων Πειραιά
Καλδή Χριστίνα
Θεολογία Αθήνας
Καναρά Ζωή
Φιλοσοφίας  Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας Αθήνας
Καραγεώργου  Σόνια
Αρχιτεκτονική Αθήνας
Κάραλης Μάνος
Νομική Θεσσαλονίκης
Κοκορίγκου Γεωργία
Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην προσχολική ηλικία  Πάτρας
Κομνιανός Κωνσταντίνος
Οπτικής & Οπτομετρίας Αιγίου
Κοντονάσιος Παναγιώτης
Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Αθήνας
Κόρπας Αλέξης
Πολιτικών Επιστημών & Δημ. Διοίκησης Αθήνας
Κοσμίδου Χριστίνα
Ιστορίας  & Αρχαιολογίας Αθήνας
Κυζηράκος Δημήτρης
Πολιτικών Επιστημών & Δημ. Διοίκησης Αθήνας
Κωνσταντοπούλου Δήμητρα
Πολιτικής Επιστήμης & Διεθνών Σχέσεων  Κορίνθου
Κωστορίζου Γιώτα
Νομική Θεσσαλονίκης
Λάμπρου Κώστας
Τοπογράφων Μηχανικών Αθήνας
Μασάνοβιτς Βιργιάννα
Νοσηλευτική Αθήνας
Μπαντής Μίλτος
Πολιτικών Επιστημών & Δημ. Διοίκησης Αθήνας
Μπιτζή Λίνα
Χημικό Αθήνας
Παπάζογλου Βίβιαν
Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας
Παπακωνσταντίνου Εύα
Φιλολογία Αθήνας
Παπαργυρίου Στάθης
Νομική Αθήνας
Ράπτης Αντώνης
Παιδαγωγικό Δημ. Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης
Ρούσκας Γιώργος
Φαρμακευτική Αθήνας
Σαμούρη Φωτεινή
Προστασίας & Συντήρησης Πολιτισμικής Κληρονομιάς Ζακύνθου
Σπανάκη Νεκταρία
Αγγλική Φιλολογία Αθήνας
Σπηλιοπούλου  Γιώτα
Παιδαγωγικό Δημοτ. Εκπαίδευσης Ιωαννίνων
Σπηλιωτοπούλου Ανθή
Νομική Αθήνας
Στάικος Αντώνης
Αρχιτεκτονική Αθήνας
Στολάκη Μαρία
Επικοινωνίας & Μέσων Πολιτισμού  Αθήνας
Τριταίου Χαρά
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ιωαννίνων
Τσαβδαρόπουλος Δημήτρης
Λογιστική Χαλκίδος
Τσιράκης Αντώνης
Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας
Τσίρου Δήμητρα
Μαιευτική Αθήνας
Τσουκάρας Γιάννης
Νοσηλευτική Αθήνας
Τσούτη Μάγδα
Λογοθεραπεία Ιωαννίνων
Φατσέα  Σάντυ
Φιλολογία Κομοτηνής
Φυτράκη Μαρία
Νομική Θεσσαλονίκης
Χανούμη  Ιωάννα
Νομική Κομοτηνής
Χριστοπούλου Εύη
Φιλολογία Αθήνας
Χτενά Αναστασία
Εκπαίδευσης & Αγωγής στην προσχολική ηλικία Αθήνας